Yaklaşık 50 yıl önce temelleri atılan Raff Military Textile, bu süreçte biriktirdiği bilgi ve tecrübesiyle askeri tekstil alanında öncü firmalardan biri haline gelmiştir. Ürettiği her üründe özveriyle çalışarak kendini geliştirmeye ve her zaman daha iyisini üretmeye devam etmektedir.

Bütün bunları yaparken en çok önem verdiği konu ise müşterilerinin memnuniyetidir. Bu nedenle en kaliteli malzemeleri kullanarak ve uygun fiyatlarda satış yaparak müşterilerinin memnuniyetini her zaman kazanmayı başarabilmiştir. Böylelikle ISO 10002:2014 müşteri memnuniyeti sertifikası almaya da hak kazanmıştır.

Her zaman ilerlemeyi kendine hedef olarak belirleyen firmamız, öncelikle Ortadoğu ülkeleri, Balkan ülkeleri, Türki Cumhuriyetler ve bazı Afrika ülkelerinde başarı göstermektedir. Şimdi ise Latin Amerika ülkelerinde de başarılı bir firma olmaya çalışmaktadır. Bunların yanında Raff Military Textile, genel olarak ihracat amaçlı çalışsa da ülke sınırları içerisinde bazı resmi kurumların üniforma ihtiyacını da karşılayarak ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Aynı zamanda Türk Savunma ve Havacılık Sanayi ve Savunma ve Havacılık Sanayi İmalatçılar Derneği (SASAD) ve Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliği (SSI) derneklerinde üyelikleri vardır.

Üretiminde ise genel olarak asker ve polis üniformaları, aksesuarları ve botları öne çıkmaktadır. Yalnızca bunlarla sınırlı kalmayarak kurumsal alanda diğer üniformaların üretimini de yapmaktadır. Üretirken resmi olarak belirlenen teknik şartnameleri baz almaktadır ve her zaman işinin ehli personeller ile çalışan firmamız, üretiminin her aşamasını profesyonel ekibi ile beraber yürütmektedir. Geniş kapasiteli fabrikalarda son teknoloji ile çalışan sistemiyle en hızlı ve güvenilir şekilde ürünlerin teslimatını sağlamaktadır.

Bu süreçte müşteriler ile sürekli olarak görüşme sağlanıp numulendirme işlemleri de yapılmaktadır. Amacımız her zaman doğru, sağlıklı ve iyi bir iletişim kurmaktır. Bu nedenle müşterilerimizin talepleri dikkate alınarak, herhangi bir sorun oluşması durumunda çözüm ortaklığı sağlanarak süreci yönetmekteyiz. İşleyişimizde her zaman uzun vadeli ilişkiler kurmayı başararak satış sonrasında bile müşterilerimize desteğimizi ve onlarla olan iletişimimizi devam ettirmekteyiz.

Raff Military Textile’ ın sizlere sunduğu geniş ürün portföyüne ise ” ürünler ”  kategorisinden ulaşabilirsiniz.