Askeri ürünlere dünyanın birçok ülkesinde ihtiyaç duyulmaktadır. Asker ürünleri temin etmek isteyen çeşitli özel ve resmî kurumlar Raff Military Textile tekstil firmasıyla iletişime geçerek ihtiyaçlarını karşılayabilirler.
Raff Military Textile, tekstil sektöründe 30 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermekle birlikte, sadece ülkemizde değil birçok ülkede ve bölgede de alanında lider firmalar arasında bulunmaktadır. Birçok Türki cumhuriyetle birlikte, çeşitli Balkan ülkelerinde, Orta Doğu ülkelerinde ve Afrika Ülkelerinde Raff Military Textile ürünleri kullanılmaktadır.
Raff Military Textile; alanında oldukça başarılı ve tanınmış bir markadır. Raff Military Textile, sadece asker kıyafetleri değil askerler ve polisler için birçok farklı tekstil ürünü üretmektedir. Bu ürünleri detaylı bir şekilde listeleyecek olursak; askeri kamuflajlar, askeri takım elbiseler, askeri üniformalar, askeri kazaklar, asker t-shirt’leri, asker pantolonları, asker kaskları, polis kaskları, polis botları, polis yelekleri, polis montları, polis gömlekleri, polis takım elbiseleri, polis üniformaları olarak sıralanabilir. Asker ve polis kıyafetlerinde diğer günlük hayatta kullanılmakta olan kıyafetlerden farklı olarak dayanıklılık ve sağlamlık son derece büyük bir önem taşımaktadır. Asker ve polis kıyafetlerinin üretiminde kullanılan malzeme bu yüzden son derece önemlidir. Kalitesiz malzemeler ile üretilen kıyafetlerden kaçınmak gerekir.